Detail novinky

Spoločnosť BENU Lekáreň zaradená tretí rok po sebe medzi elitné značky SUPERBRANDS.

Týka sa konceptu: BENU Slovensko, a.s.

Internet: https://www.benulekaren.sk
Telefón: +421 910 927 030

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila Našej spoločnosti cenu Slovak Superbrands Award 2019.Zaradili sme sa tak už tretí rok po sebe do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.
O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Brand Council na základe verejného prieskumu, zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK. Členmi Brand Council- u sú najuznávanejší slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.
Našu spoločnosť BENU lekáreň to veľmi teší a zároveň zaväzuje byť neustále lepšími. Aj preto sa aktívne naďalej venujeme vzdelávaniu nášho personálu a rozširovaniu služieb pre zákazníkov, ktoré im pomáhajú na ceste k lepšiemu zdraviu. V BENU lekárňach nájdu zákazníci najširšie portfólio produktov a exkluzívne služby meraní z kvapky krvi: CRP, Neznášanlivosť lepku, Nedostatok železa, Činnosť štítnej žľazy, Alergie, Prevencia žalúdočných ochorení, Glukóza, Cholesterol, Triglyceridy či meranie krvného tlaku. Náš edukovaný personál je dennodenne k dispozícii aby im poradil a pomohol . Pretože zdravie našich pacientov je pre nás prvoradé.


Spozori SFA

Pizza Mizza

Zmluvní partneri SFA:

SBA ZPS ZMPS SZČO Portál

Mediálni partneri SFA

START Franchising Podnikajte