Detail novinky

Nový franšízant TAB Board v Trenčianskom kraji

Týka sa konceptu: TAB Board

Internet: Http://www.tabcz.cz
Telefón: +420 724 111 323

Praha, 30. januára 2019 - Sieť TAB na Slovensku rastie. Majitelia malých a stredných firiem budú môcť využívať služby konzultačných boardov aj v Trenčianskom kraji, a to prostredníctvom nového franšízanta Martina Kuropku.Martinovo úlohou ako novým franšízovým partnerom TAB Board je počas jedného roka otvoriť minimálne 2 boardy a získať 11 členov. Ich prostredníctvom tak bude môcť podporovať majiteľov malých a stredných firiem, pomáhať im s ich rozvojom, inšpirovať a otvárať nové témy, riešenia s cieľom vytvoriť prosperitu a lepšie prostredie v ich firmách. "Martin nás zaujal svojim aktívnym prístupom, energiou a chuťou pracovať na sebe, využiť svoje skúsenosti a posunúť sa tak ďalej. Vzhľadom k tomu, že sám podniká, dokáže pochopiť problémy, s ktorými sa stretávajú vlastníci malých firiem. Okrem toho prešiel aj korporátnou sférou, vďaka ktorej získal celý rad skúseností, ktoré môže uplatniť pri svojej práci v rámci TAB Board ", hovorí Jana Škabradová, Operation Manager TAB Board CZ.
Martin sa viac ako 15 rokov pohybuje vo výrobných firmách, kde prešiel pozície od technológie, cez kvalitu, plánovanie výroby až po riadenie nákupu a logistiky nadnárodných firiem. Niekoľko rokov pracoval vo Veľkej Británii, potom sa stal zástupcom britskej firmy na Slovensku. V rokoch 2014 až 2015 pripravil a zrealizoval uzavretie výrobného závodu na Slovensku a dokončil presun výroby a dodávateľských reťazcov do Maďarska. Je odborníkom na analýzu procesov v podniku, optimalizáciu a následnú realizáciu. Je certifikovaný podľa ISO 9001: 2015. Od januára 2019 je certifikovaným koučom TAB. "Koncept TAB Board ma veľmi zaujal najmä tým, že sa úplne sloodlišuje od toho, o čom som v rámci konzultačného podnikania doposiaľ počul. Od momentu, keď som dostal šancu sa zasadnutia TAB Boardu osobne zúčastniť, som presvedčený, že pre majiteľov firiem, ktorí sa rozhodnú na rozvoji svojho podnikania pracovať a posúvať ho vpred, je členstvo v TAB najlepšou voľbou. A som rád, že ako franšízant budem môcť stáť pri tom a pomôcť im ich podnikanie rozvíjať. "Vysvetľuje svoju motiváciu stať sa franšízovým partnerom tejto medzinárodnej siete Martin Kuropka s tým, že jeho cieľom je vytvoriť TAB Board ako silnú značku v Trenčianskom kraji a pomôcť podnikateľom v danom regióne dosiahnuť ich ciele.
Otvorením pobočky v novom regióne Slovenska však plány TAB Board na slovenskom trhu v tomto roku nekončia. „Plánujeme rozšíriť svoju činnosť siete na ďalšie lokality. V súčasnosti rokujeme s niekoľkými ďalšími záujemcami o franšízovú licenciu zo Slovenska. Proces uvedenia do konceptu TAB trvá niekoľko týždňov až mesiacov. Počas tohto procesu sa vzájomne spoznávame, objasňuje si prípadné otázky, riešime návratnosť investície, aby sme na konci procesu mali jasno, čI spolu chceme spolupracovať a spolupráca dáva obom stranám zmysel." prezrádza Jana Škabradová. Aktuálne TAB Board hľadá franšízového partnera v Nitrianskom regióne, ktorý by nadviazal na aktivity doterajšieho franšízanta. Ten spoluprácu s konceptom ukončil v minulom roku, keď bol vo voľbách zvolený za starostu obce Žikava.
Pre viac informácií kontaktujte:
Jana Škabradová
TAB Board CZ
Tel: +420 724 111 323
e-mail: jana.skabradova@tabcz.cz
O TAB Board:
TAB Board (The Alternative Board) je najväčším svetovým poskytovateľom franšízového konceptu v oblasti externých poradných rád a koučinku pre podnikateľov. TAB bol založený v roku 1990 v USA a je v prevádzke už v 17 krajinách sveta. Od roku 2014 úspešne funguje v Českej Republike a na Slovensku. TAB Board bol hodnotený časopisom Podnikateľ ako najlepší franšízový koncept v oblasti služieb pre podnikateľov. TAB Board je členom Českej franchisingovej asociácie a tiež Slovenských franchisingových asociácií.


Spozori SFA

Pizza Mizza

Zmluvní partneri SFA:

SBA ZPS ZMPS SZČO Portál

Mediálni partneri SFA

START Franchising Podnikajte