Detail novinky

Naučte sa podnikať – podnikajte bezpečne


Viesť úspešný biznis je skutočne náročné umenie. Podnikatelia, ktorí to s rozvojom vlastnej firmy myslia vážne, sa musia neustále vzdelávať a posúvať svoju spoločnosť, aby ich konkurencia nepredbehla. Ani vy nechcete zostať na chvoste celého trhu? Máme pre vás riešenie.
Ktoré veci vás v podnikaní trápia?
Pre každého existuje v podnikaní niekoľko vecí, na ktoré má talent. Na druhej strane však stoja tie povinnosti, ktoré nám nie sú úplne po chuti a jednoducho sa s nimi trápime. Ak strávite celý deň starostlivosťou o vašu firmu a klientov a následne celý večer premýšľate, ako vylepšiť vlastné účtovníctvo, už po pár týždňoch takéhoto režimu to pravdepodobne prestanete zvládať. Najmä v prípade, ak je pre vás účtovníctvo španielska dedina.Ktoré vás stoja najviac peňazí?

Naliali ste tisíce eur mesačne do reklamy bez akéhokoľvek výsledku? Nakúpili ste billboardy, priestor v tlačovinách, zaplatili ste si reklamu na Google a Facebooku a stále neviete zohnať akýchkoľvek zákazníkov? Takáto nevratná investícia dokáže položiť nejedného podnikateľa. Ak vašu firmu zatiaľ nikto nepozná, ani tá najlepšia a najdrahšia reklama na svete vám nemusí pomôcť.

Ktoré spomalili váš rozvoj?

Keď človek nemá potrebné know-how, ťažko môže poskytovať kvalitné služby. Know-how je potrebné pri každej jednej činnosti a niekedy je navyše podmienené napríklad aj technickou dokumentáciou či inými odbornými postupmi, ku ktorým sa dostanú len ľudia, ktorí vedia, kde ich hľadať.
Ktoré takmer zničili vaše podnikanie?

Legislatívne zmeny v rôznych odvetviach podnikania sa dejú takmer na dennom poriadku. Ak ich neskoro zaregistrujete, môže to znamenať sankcie v podobe pokuty, pozastavenie a niekedy až zrušenie vašej činnosti z dôvodu nesplnenia právnych podmienok. Ako však môžete sledovať všetky zmeny a popri tom sa ešte aj starať o firmu?

Vyskúšajte franšízu

Ak hľadáte odpoveď na všetky tieto otázky, príďte 22. 10. 2019 do hotelu Crowne Plaza v Bratislave na výstavu s názvom Podnikajte s Franchisingom. Dozviete sa všetky potrebné informácie o franšízových konceptoch, firmách, ktoré takto na Slovensku podnikajú, stretnete zaujímavých ľudí s ich podnikateľskými príbehmi, no hlavne dostanete odpovede na všetky vyššie uvedené otázky. Tešíme sa na vás!
Vstupenky si môžete online rezervovať tu: https://podnikajtesfranchisingom.sk/vstupenky


Spozori SFA

Pizza Mizza

Zmluvní partneri SFA:

SBA ZPS ZMPS SZČO Portál

Mediálni partneri SFA

START Franchising Podnikajte