Detail novinky

Hľadáme Master franchisanta pre riadenie a prevádzkovanie pobočiek na Slovensku.

Týka sa konceptu: EXTÉRIA MARKET

Internet: https://www.exteriamarket.sk
Telefón: +420 774 598 844

Extéria poradenské kancelárie – po úspechu v Českej republike pokračuje v globalizácii značky a hľadá Master franchisanta pre riadenie a prevádzkovanie pobočiek na Slovensku.


Link: http://www.mojapobocka.sk/hladame-master-franchisanta-pre-radienie-prevadzkovanie-pobociek-slovensku/

V čom je franchisingový koncept jedinečný?
Jedinečnosť konceptu EXTÉRIA spočíva v jedinečnom know-how. To ponúka záujemcovi radu konkurenčných výhod. Medzi tie popredné patri oddelenie technickej časti od tej obchodnej. Celý koncept poradenských kancelárií EXTÉRIA je postavený ako obchodný model, ktorý prináša franchisantom exkluzivitu územia, v ktorom podnikajú a jedinečný komplexný zákonný produkt BOZP a OPP pre širokú cieľovú skupinu podnikateľov a štátnu správu. Ten je poskytovaný formou balíčkov za bezkonkurenčnú cenu na slovenskom trhu. Celý koncept EXTÉRIA je založený na dlhodobosti, kedy s klientmi uzatvárame dlhodobé zmluvy a tým vytvárame pasívny prijem, ako pre franchisanta, tak aj pre Master franchisanta.

Čo franchisant získa kúpou Master licencie pre Slovensko?
Získa unikátne know-how, vďaka ktorému dokáže v priebehu jedného roka obsadiť takmer celé územie Slovenska. Vytvorenie franchisingovej pobočky prináša Master franchisantovi prijem zo vstupných licencií vo výške 10 000 Eur za každú predanú licenciu. Ďalším výnosom pre Master franchisanta je prijem z dosahovaného obratu pobočiek. Vďaka jedinečnému marketingu dokáže poradenská kancelária uzavrieť až 300 nových klientov každý rok. S využitím jedinečného know-how sa stane Master franchisant do dvoch rokov lídrom na trhu v oblasti poskytovania služieb BOZP a OPP, tak ako tomu bolo v Českej republike.

Pre viac informacií kontaktujte
Ing. Lucie Eliášová
riaditeľka franchisovej siete EXTÉRIA

e-mail: eliasova@exteria.cz
mobil: +420 702 036 721


Spozori SFA

Pizza Mizza

Zmluvní partneri SFA:

SBA ZPS ZMPS SZČO Portál

Mediálni partneri SFA

START Franchising Podnikajte