Detail novinky

Ako dopadla tohtoročná výstava Podnikajte s Franchisingom?


Dlhé mesiace plné náročného plánovania a po jednom dni je celá paráda za nami. Ako dopadla tohtoročná výstava, čo nové sme sa dozvedeli a prečo sa tešíme na budúci ročník? Prečítajte si s nami krátke zhrnutie posledného ročníka.
Viac ako 200 ľudí. Až toľko sa nás stretlo na tohtoročnej výstave. Viac ako 200 podnikateľov si prišlo vypočuť zaujímavé prednášky, diskutovať o franchisingových konceptoch, ale hlavne pouvažovať nad kúpou franchisingového konceptu.Až 20 vystavovateľov predviedlo svoje podnikateľské koncepty a snažili sa presvedčiť potenciálnych partnerov, prečo práve podnikanie pod ich značkou im môže priniesť vytúžené výsledky.


Potešilo nás aj viac ako 450 ľudí, ktorí prejavili záujem o výstavu a informácie spojenej s ňou len prostredníctvom online informácií, newsletterov a tlačových správ. Veríme, že budúci rok uvidíme na výstava aj ďalších návštevníkov, ktorým sa tento rok nepodarilo prísť.

Aký bol cieľ tohtoročnej konferencie?

Franchising v susedných krajinách – tento rok sme na našu výstavu pozvali hostí z Česka, Maďarska aj Rakúska, ktorí nám predstavili franchisingové podmienky v ich krajinách. Práve u našich susedov má franchisingové podnikanie dlhšiu históriu, čo sa odrzrkadľuje najmä na počte fungujúcich konceptov.

Čo sme sa dozvedeli na tohtoročných prednáškach?

Zaujal vás nejaký franchisingový koncept v Amerike a chceli by ste ho priniesť na Slovensko? Tento rok sme na prednáškach preberali aj takéto procesy, posúdenie domáceho aj zahraničného trhu a všetky právne podmienky, ktoré súvisia s otvorením fungujúcej franchisingovej spoločnosti v našej krajine.
Čo všetko obnáša vytvorenie vlastného franchisingového konceptu? Aké úskalia musíte prekonať a koľko vás to bude stáť?

Aj na túto otázku sme dostali odpoveď na zaujímavých prednáškach a panelových diskusiách.

Tešíme sa na ďalší ročník
Už teraz máme v hlave štruktúru programu pre budúci ročník a pomaly ale iste pre vás začíname chystať rôzne novinky, ktoré si môžete naživo vychutnať na budúcoročnej výstave. Vidíme sa opäť o rok!


Spozori SFA

Pizza Mizza

Zmluvní partneri SFA:

SBA ZPS ZMPS SZČO Portál

Mediálni partneri SFA

START Franchising Podnikajte