Franchisingové
koncepty

Ponuky pre
potenciálnych partnerov

Členovia
SFA

Zoznam
naších členov

Ako sa stať
členom SFA?

Prihláška
do asociácie

Novinky z trhu

Ako dopadla tohtoročná výstava Podnikajte s Franchisingom?

Pridané: 30.10.2019
Dlhé mesiace plné náročného plánovania a po jednom dni je celá paráda za nami. Ako dopadla tohtoročná výstava, čo nové sme sa dozvedeli a prečo sa tešíme na budúci ročník? Prečítajte si s nami krátke zhrnutie posledného ročníka. Viac ako 200 ľudí. Až..

Čítať celé

Naučte sa podnikať – podnikajte bezpečne

Pridané: 07.10.2019
Viesť úspešný biznis je skutočne náročné umenie. Podnikatelia, ktorí to s rozvojom vlastnej firmy myslia vážne, sa musia neustále vzdelávať a posúvať svoju spoločnosť, aby ich konkurencia nepredbehla. Ani vy nechcete zostať na chvoste celého trhu? Máme..

Čítať celé

Príďte si dať zmerať hladinu cukru aj Vy a zmeňte svoj zajtrajšok!

Pridané: 13.09.2019
Cukrovka je celosvetový problém a patrí medzi najčastejšie, a najzávažnejšie choroby modernej civilizácie. Len na Slovensku postihuje viac ako 345 500 ľudí a ďalších 70 000 – 100 000 ľudí už cukrovku má, ale o nej nevie. Cukrovka je dnes..

Čítať celé

Ďalší ročník výstavy Podnikajte s franchisingom je pripravený.

Pridané: 11.07.2019
22. októbra 2019 bude opäť dňom franchisingu na Slovensku. SFA organizuje už 3.ročník odbornej výstavy zameranej na rozvoj podnikania prostredníctvom franchisingu. Hlavným je spojiť odborníkov z oblasti franchisingu s ľudmi, ktorí majú záujem sa o tejto..

Čítať celé

Spoločnosť McDonald´s bude na Slovensku po dlhšej dobe otvárať nové reštaurácie

Pridané: 12.06.2019
Bratislava, 11. jún 2019 – Spoločnosť McDonald´s bude na Slovensku po dlhšej dobe otvárať nové reštaurácie. Výnimočnú situáciu môžu využiť aj tí podnikatelia, ktorí by sa radi stali franšízantmi tejto svetovej značky. Prax v odbore nie je pritom..

Čítať celé

Spozori SFA

Pizza Mizza

Zmluvní partneri SFA:

SBA ZPS ZMPS SZČO Portál

Mediálni partneri SFA

START Franchising Podnikajte