Detail franchisingového konceptu

Mr. KEBAB


Zastúpenie:

Pôvod: Slovenský koncept

Typ konceptu: Gastronomia

Internet: http://www.mrkebab.eu/

Telefón: +421 903 900 150


Staňte sa jedným z nás, začlente sa aj vy do medzinárodnej rodiny poskytovateľov kvalitného občerstvenia - do rodiny Mr.KEBAB.

V dnešnom uponáhľanom svete nastáva často situácia, keď nás hlad prinúti zamýšlať sa nad tým, ako, kedy, kde, čím ale hlavne ako rýchlo by sme ho zahnali.

Kulinárske špeciality v reštauráciách s dlhým čakaním na prípravu jedla sú síce lákavou ponukou, ale len ak máme dostatok času a niekedy aj dostatok peňazí. A práve často jedinou alternatívou sa stáva rýchle občerstvenie - Fast food, ktorý - ak sú dodržiavané určité pravidlá a kritéria náročnosti zákazníka - dokáže uspokojiť svojim sortimentom alebo typickými špecialitami každú klientelu.

Mr.KEBAB franchise systém bol vymyslený práve pre tieto situácie a prináša na trh fast foodov - plných mletého mäsa a hamburgerov - novú kvalitu rýchleho občerstvenia. Kebab je produkt, s ktorým ste sa už určite stretli, ale ešte nikdy nebol tak dobrý, tak šťavnatý a hlavne chutný, ako v medzinárodnej sieti Mr.KEBAB.

Spolu s ostatnými dôsledne vyberanými produktami pripravovanými v duchu zásad zdravého stravovania prinášame filozofiu jednotne ladených a rovnako zásobovaných Fast foodov, postavených na báze Kebabu, takže odteraz budete mať istotu vždy kvalitného produktu pre svojich klientov. V kombinácii s kvalitným servisom tak máte práve Vy možnosť stať sa súčasťou medzinárodnej siete a prispievať tak ku spokojnosti našich zákazníkov, nech sú kdekoľvek, ako aj k vašej spokojnosti s dosiahnutými predajnými a finančnými výsledkami.

Neučte sa na svojich chybách - máte možnosť pracovať v systéme, kde vám všetko ukážeme, naučíme vás, zaškolíme vašich pracovníkov a budeme sa o vás starať s podporou medzinárodného silného holdingu.

1

Spozori SFA

Pizza Mizza

Zmluvní partneri SFA:

SBA ZPS ZMPS SZČO Portál

Mediálni partneri SFA

START Franchising Podnikajte