Detail franchisingového konceptu

Sbarro


Zastúpenie:

Pôvod: Zahraničný koncept

Typ konceptu: Gastronomia

Internet: http://www.sbarro.eu/sk/index.html

Telefón: +420 233 323 468


Rodina Sbarro otvorila v roku 1956 v Brooklyne v USA svoj prvý talianský obchod s potravinami Salumeria, ktorý se veľmi skoro stal obľúbeným vďaka svojim mimoriadne čerstvým talianským potravinám, vrátane domácej mozzarelly, dovážaných syrov a vynikajících údenín a salámu.
Kvalita jedla bola prekonaná len mimoriadným nadšením rodiny Sbarro, ktoré mali pre svojich zákazníkov. Vzťah bol orientovaný na zákazníkov a transformovaný do najvyššej kvality zákaznických služieb, které sú hosťom poskytované dodnes.
Úspech obchodu Salumeria viedol k otvoreniu viacerých obchodov po celom New Yorku. V roku 1967 rodina otvorila svoju prvú reštauráciu Sbarro v brooklynskom obchodnom centre King‘s Plaza Shopping Center, čím načrtli narodenie moderného konceptu Sbarro: delikátné, čerstvé a pravé talianske jedlo podávané v otvorenej kuchyni, čo umožňuje rýchlu obsluhu. V priebehu posledních 50 rokov sa model použitý v obchodnom centre King’s Plazza aplikoval asi 1000 krát – pomohol Sbarru sa rozšíriť po všetkých štátoch USA a tiež po celom svete.
Začiatkom roka 2007 bolo Sbarro ocenené MidOcean Partner ako predná súkromná investičná spoločnosť so sídlom v New Yorku a v Londýne.
V súčasnosti spoločnosť prevádzkuje viac ako 1000 reštaurácii vo viac ako 30 zemiach sveta.

1

Spozori SFA

Pizza Mizza

Zmluvní partneri SFA:

SBA ZPS ZMPS SZČO Portál

Mediálni partneri SFA

START Franchising Podnikajte