Detail franchisingového konceptu

efair4u


Zastúpenie:

Pôvod: Zahraničný koncept

Typ konceptu: Služby

Internet: http://www.efair4u.com/

Telefón: +421


Virtuálne výstavisko bolo vytvorené na základe myšlienky, že každá spoločnosť by mala mať možnosť sa prezentovať či vystavovať bez ohľadu na to, či má dostatočné finančné, personálne a iné prostriedky.
Pri mnohoročnej práci na veľtrhoch sme si všimli množstvo obmedzení, ktoré sme sa pokúsili prekonať virtuálnym výstaviskom.
Skutočné veľtrhy sú projekty plné stresu pre každého, kto sa podieľa na ich príprave. Termíny na stavbu a montáž stánkov sú stále kratšie a kratšie, rovnako ako termíny na odstránenie stánkov po skončení veľtrhu. Na jednom veľtrhu skončíte a v zapätí na druhom začínate pokušajúc sa expandovať na nové trhy a pod., čo si vyžaduje vysoké náklady na prípravu, personál, hotely, reštaurácie, letenky, dopravu a promo materiály. No a nakoniec je ešte trvanie každej výstavy časovo obmedzené vo svojom trvaní, otváracou dobou...
Nechceme nahradiť skutočný svet veľtrhov, ale za účelom dosiahnuť rýchlejšiu, jednoduchšiu, bohatšiu, trvalejšiu, kreatívnejšiu, sme vytvorili virtuálne výstavisko.

1

Spozori SFA

Pizza Mizza

Zmluvní partneri SFA:

SBA ZPS ZMPS SZČO Portál

Mediálni partneri SFA

START Franchising Podnikajte