Detail franchisingového konceptu

Bageterie Boulevard


Zastúpenie:

Pôvod: Zahraničný koncept

Typ konceptu: Gastronomia

Internet: http://www.boulevard.sk/

Telefón: +421 907 863 011


Bageterie Boulevard je moderný, dynamicky sa rozvíjajúci franchisingový koncept reštaurácií rýchleho občerstvenia s francúzskym šarmom. Špecialitou Bageterie Boulevard (BB) sú chrumkavé bagety francúzskeho typu, plnené kvalitnými a predovšetkým originálnymi surovinami, pečené a pripravované na prianie a pred očami zákazníka.

Najvýraznejším prvkom sortimentu je sezónne CHEF MENU, pripravované renomovanými európskymi
šéfkuchármi, ktorí sa zameriavajú najmä na sezónnosť a lokálnosť použitých surovín. Bageterie Boulevard ponúka zároveň širokú škálu raňajkových produktov. Koncept je založený na zdravšej a chutnejšej alternatíve rýchleho občerstvenia.

Charakteristickým motívom pre pobočky Bageterie Boulevard sú vtipné výstrižky nadpisov bulvárnych článkov, prevažne spojených s jedlom, ktoré sa potom objavujú na hlavných elementoch značky – obaly produktov, v interiéri na stenách a pod.

Bageterie Boulevard neznamená iba jedlo, ale predovšetkým životný štýl.
Rozvíjame dva základné smery spolupráce Bageterie Boulevard s franchisingovými partnermi. Na jednej strane stoja samostatní franchizanti, ktorí prevádzkujú jednu až dve reštaurácie. Na strane druhej spoločnosti, ktoré majú záujem prevádzkovať sieť reštaurácií.

1

Spozori SFA

Pizza Mizza

Zmluvní partneri SFA:

SBA ZPS ZMPS SZČO Portál

Mediálni partneri SFA

START Franchising Podnikajte