Detail člena

INVEST - K, s.r.o.


Typ členstva: Riadne členstvo

Kinekus

Počet pobočiek: 8
Pôvod konceptu: Slovenský koncept
Druh podnikania: Obchod
Internet: http://www.kinekus.sk
Telefón: +421 907 671 710
Email: klacko@kinekus.sk

Spoločnosť KINEKUS vznikla v roku 1991, najskôr ako výrobná a od roku 1992 ako obchodná spoločnosť, ktorej hlavnou aktivitou je veľkoobchod a maloobchod s rozsiahlym portfóliom obchodného tovaru – domáce potreby, železiarstvo, ručné aj elektrické náradie, záhradné a stavebné náradie, potreby pre dom, byt, stavbu, dielňu a záhradu, elektrospotrebiče a ďalší doplnkový sortiment.

V roku 2001 spoločnosť KINEKUS s.r.o. otvára svoj prvý Supermarket domácich potrieb v Žiline, ktorý je aj prvým na Slovensku. Postupne pribúdajú ďalšie, „čaromarkety“ so samostatnými oddeleniami domácich potrieb, náradia, záhrady a vykurovania v mestách Ružomberok, Trenčín, Bratislava... Maloobchodný sortiment tvorí viac ako 20 000 druhov tovarov. V roku 2010 sme spísali všetky skúsenosti, ktoré spoločnosť a jej ľudia získali za 20 rokov úspešnej existencie, aby sme sprístupnili náš úspech ďalším ambicióznym podnikateľom. Tým sme začali budovať franchisovú sieť maloobchodných predajní pod hlavičkou KINEKUS , ktorá môže pomôcť v raste aj Vám a Vašej predajni. V rovnakom roku sa nám úspešne podarilo otvorenie pilotnej predajne v Prievidzi, následne o rok na to v Púchove, potom v Martine a v roku 2015 aj v Košiciach a Poprade.

KINEKUS Vám ponúka prvý „franchisový koncept DOMÁCICH POTRIEB“

Každý člen siete KINEKUS je samostatný podnikateľ, ktorý má možnosť rozvíjať vlastnú prevádzku pod hlavičkou silnej spoločnosti, ktorá mu poskytne know-how, podporu a perspektívu do budúcnosti.

Spozori SFA

Pizza Mizza

Zmluvní partneri SFA:

SBA ZPS ZMPS SZČO Portál

Mediálni partneri SFA

START Franchising Podnikajte