Detail člena

Jožko Farmárik s.r.o.


Typ členstva: Riadne členstvo

Jožko Farmárik

Počet pobočiek: 0
Pôvod konceptu: Slovenský koncept
Druh podnikania: Potraviny
Internet: http://www.jozkofarmarik.sk/
Telefón: +421 910 832 666
Email: marketing@jozkofarmarik.sk

Sieť predajní Jožko Farmárik je firma, ktorá si zakladá na tradičných metódach výroby typických domácich produktov. Sme mladá a ambiciózna firma, ktorá sa nebojí expandovať a má za cieľ vybudovať zo segmentu mliečnych, mäsových, údených a iných výrobkov silnú zložku slovenského trhu, ktorá bude úspešne reprezentovať tradičné produkty v rámci Slovenska a Európy.
V súčasnosti máme 30 prevádzok na celom území Slovenska, ktoré sa nachádzajú v nákupných centrách alebo v reťazcoch medzinárodných supermarketov a hypermarketov. Tvoríme tak výnimočnú predajnú sieť a tým chceme poskytovať našim zákazníkom len tú najvyššiu kvalitu. Tieto prevádzky postupne vedieme od roku 2014 a na základe skúseností sme sa rozhodli vytvoriť franchisingovú sieť.
Na Slovensku zatiaľ nebola firma takejto veľkosti a druhu, ktorá by spájala syry a údeniny ,,pod jednou strechou,, a preto sme sa rozhodli, že chceme tento koncept poskytnúť nádejným podnikateľom z celej SR, pre ktorých vytvoríme zázemie pre podnikanie, dodáme im know-how nášho projektu, a po celý čas budú mať našu podporu a návod k tomu ako úspešne podnikať. Súčasťou spolupráce budú aj tréningy a doplnkové vzdelávanie, aby sa náš partner – kolega, mohol úspešne stať plnohodnotným členom podnikateľského prostredia na Slovensku.
Vieme, že podnikatelia na Slovensku často zápasia s mnohými rizikovými faktormi na trhu alebo od konkurencie, a preto vidíme veľký potenciál v možnosti spolupracovať s ľuďmi na území celej krajiny, s ktorými vytvoríme jeden úspešný a funkčný systém.

Spozori SFA

Pizza Mizza

Zmluvní partneri SFA:

SBA ZPS ZMPS SZČO Portál

Mediálni partneri SFA

START Franchising Podnikajte