Detail člena

PFCEU s.r.o.


Typ členstva: Pridružené členstvo
Internet: http://www.profc.eu
Telefón: 0917 717 005, 006
Email: info@profc.eu

Sme poradenská firma so zameraním na organizačné a ekonomické poradenstvo. Pre klientov pripravujeme a koordinujeme implementáciu strategických projektov zameraných na zvyšovanie konkurencie-schopnosti a rast. Pre projekty pomáhame získavať investorov prípadne aj iné zdroje ako dotácie a EU granty. Podporujeme Start-upy a firemné inovácie s potenciálom rastu respektíve s ambíciou vstupu na globálny trh.
Pre prípadných záujemcov, ktorí chcú zakúpiť frenčízu, radi spracujeme analýzu ľubovoľného frenčízového konceptu s cieľom posúdiť zmysel pre jeho nasadenie na Slovensku, predpokladané benefity a ich dosiahnuteľnosť.
V prípade, že máte dobrý nápad a/alebo plánujete rozšíriť svoje podnikanie do ďalších krajín, potom Vám radi spracujeme analýzu vybraných trhov a návrh biznis modelu pre expanziu. Súčasťou analýzy je aj posúdenie vhodnosti vytvorenia vlastného frenčízového konceptu pre expanziu na nové trhy.
#granty, #superodpocet, #patentbox, #vyskum, #vyvoj, #inovacie, #investori, #danoveulavy, #francizovykoncept, #biznismodel, #gotoglobalmarket, #expanzia, #vlastnyfranchisekoncept

Spozori SFA

Pizza Mizza

Zmluvní partneri SFA:

SBA ZPS ZMPS SZČO Portál

Mediálni partneri SFA

START Franchising Podnikajte