Detail člena

BOZP+ s.r.o.


Typ členstva: Riadne členstvo

EXTÉRIA MARKET

Počet pobočiek: 3
Pôvod konceptu: Zahraničný koncept
Druh podnikania: Služby
Internet: https://www.exteriamarket.sk
Telefón: +420 774 598 844
Email: krcmar@exteria.cz

Značka EXTÉRIA pôsobí na trhu v ČR od roku 2011 a od roku 2016 aj na slovenskom trhu. Na základe svojho unikátneho KNOW-HOW EXTÉRIA vytvorila patentovaný a chránený franchisový koncept EXTÉRIA MARKET BOZP a OPP , a po úspechu v Českej republike pokračuje v globalizácii značky.
Hlavným cieľom konceptu EXTÉRIA so svojou obchodnou sieťou EXTÉRIA MARKETOV je poskytovať outsourcing v zákonom stanovenej oblasti bezpečnosti práce (BOZP) a ochrany pred požiarmi (OPP) pre malé a stredné podniky, SZČO, ale aj pre inštitúcie štátnej správy a veľké priemyselné podniky. Filozofiou konceptu EXTÉRIA je dlhodobá spolupráca s obchodnými partnermi a ich ochrana pred sankciami štátnych kontrolných úradov.

Cieľom nášho obchodného franchisového konceptu EXTÉRIA je dôsledné pokrytie celého územia Slovenskej republiky EXTÉRIA MARKETOV, kam si môžu zástupcovia firiem, spoločností, úradov či napríklad škôl zo širokého okolia prísť dojednať komplexné služby na vyriešenie všetkých zákonných povinností v oblasti bezpečnosti práce a požiarnej ochrany.

V EXTÉRIA MARKETE je tiež možné si priamo zakúpiť do svojich prevádzok hasiace prístroje, bezpečnostné značenie, lekárničky a mnoho ďalšieho pre bezpečnosť a požiarnu ochranu. Nemusíte rozumieť odboru BOZP a PO, sústredíte sa len na obchod a zarábate, navyše si budujete vlastnú firmu s pasívnym príjmom a stabilitou!

Prečo si otvoriť vlastnú franchisový EXTÉRIA MARKET vo Vašom meste?

1. Ponúkajte službu, ktorá je daná zákonnou povinnosťou

2. Nemusíte rozumieť odboru BOZP a OPP, sústredíte sa len na obchod a zarábate

3. Budujete si vlastnú firmu s pasívnym príjmom a stabilitou

4. Patentované a overené KNOW-HOW = veľmi výhodná cena pre klienta na trhu BOZP a OPP v SR

5. 40% firiem nemá riešené BOZP a OPP

6. Pomôžeme Vám nájsť správne miesto vo Vašom meste a vhodných ľudí do Vášho obchodného tímu

Vďaka sieti EXTÉRIA získate pomoc a podporu pri otvorení vlastného EXTÉRIA MARKET, nájdeme vhodné priestory, vybavenie, poskytneme Vám overený biznis plán a manuál, ktorý Vás povedie k úspešnému podnikania. Vieme ako osloviť a nájsť Vaše spolupracovníkov do pobočky, poradíme, ako máte svojich ľudí motivovať a kontrolovať, zaistíme pre nich vstupné a následná školenie po celú dobu spolupráce v EXTÉRIA AKADÉMII. Získate prístup do kvalitného informačného systému BOZPIS pre vedenie celého obchodného prípadu, marketingovú podporu vr. webových stránok, a budeme Vám k dispozícii po celú dobu spolupráce.

Svojim svedomitým podnikaním pod našou značkou EXTÉRIA si môžete do 5 rokov vytvoriť pasívny príjem.

Spozori SFA

Pizza Mizza

Zmluvní partneri SFA:

SBA ZPS ZMPS SZČO Portál

Mediálni partneri SFA

START Franchising Podnikajte